Ta strona używa cookies. Można zmienić ich ustawienia w przeglądarce. Dowiedz się więcej o naszej Polityce ciasteczek. Ukryj informację.
Czernica, ul. Wolności 16
kom. 605 963 615;
e-mail: akademiaciala@op.pl
piątek, 18 października 2019

DERMIKA
Yonelle
Anna Lotan
Zabiegi na ciało
Strefa mężczyzny
Stylizacja paznokci – żele, hybrydy
Masaże
Peelingi kwasowe i ziołowe
Zabiegi aparaturowe
Bony podarunkowe
Light Sheer
Cennik

Akademia Ciała
ul. Wolności 16
44-282 Czernica
kom. 605 963 615
e-mail: akademiaciala@op.plStylizacja paznokci – żele, hybrydy

W naszej ofercie jest także kompleksowa stylizacja paznokci, pracujemy na sprawdzonych i renomowanych produktach. Nasze usługi:
- utwardzanie naturalnej płytki żelem
- przedłużanie paznokci żelem na szablonie
- rekonstrukcję paznokci obgryzionych
- żelowanie paznokci w stopach
- manicure i pedicure hybrydowy

 

Manicure i pedicure hybrydowy

To nowa propozycja skierowana do osób, które ze względu na charakter pracy nie mogą sobie pozwolić na paznokcie przedłużane żelem, nie mają czasu na malowanie paznokci lakierem, a chcą mieć zawsze elegancki i trwały manicure. Polecany na dłuższe wyjazdy, okazjonalne wyjścia oraz na co dzień, jako trwała alternatywa dla lakieru. Manicure oraz pedicure hybrydowy to usługa podobna do tradycyjnego zabiegu wykonywanego w salonach kosmetycznych. Trwa około 50-60 minut i jest całkowicie bezpieczna dla płytki. Nowością w usłudze jest zastosowanie specjalnego lakieru hybrydowego, który łączy w sobie zalety zwykłego lakieru do paznokci oraz żelu UV. Po opiłowaniu paznokci i wycięciu skórek, stylistka nakłada na naturalną płytkę paznokci cienką warstwę preparatu w kolorze wybranym przez klientkę, a następnie utwardza ją pod lampą UV. Ten specjalny lakier nadaje piękny połysk i jest odporny na zniszczenia, w przeciwieństwie do lakieru jest od razu suchy i twardy – a naturalnie wyglądający efekt utrzymuje się na paznokciach u rąk do 2-3 tygodni, w stopach do 2 miesięcy (bez potrzeby przeprowadzania dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych). W stosunku do tradycyjnego manicure czy pedicure, różnica jest też w usuwaniu preparatu. Lakier do zabiegów hybrydowych jest odporny na zmywacz do paznokci, dlatego konieczne jest jego usuwanie w profesjonalnych gabinetach. Proces ten jest całkowicie bezpieczny i trwa kilka minut. Stylistka usuwa preparat za pomocą specjalnego płynu i płatków kosmetycznych bez ingerencji w strukturę paznokcia.

 

Akademia Ciała - Salon osmetyczny